Cookies Op onze website wordt gebruik gemaakt van cookies die door zowel AB Zuid-Holland als derde partijen worden geplaatst. Dit doen wij zodat jij optimaal gebruik kunt maken van de functionaliteiten op deze website en om inzicht te verkrijgen in het bezoekersgedrag. Door op ‘Akkoord’ te klikken geef je toestemming voor het plaatsen van alle cookies voor de doeleinden zoals beschreven in onze privacy- en cookieverklaring.
Afbeelding: zakdoek-rood-54x54cm

AB Zuid-Holland steunt haar agrarische leden, en support alle boeren

05-07-2022

We zien hedendaags meer dan ooit diverse uitingen langs te snelweg, in de polder en zelfs op festivalterreinen: boeren die diverse uitingen plaatsen en acties uitvoeren uit protest. Veelal gedreven vanuit een gebrek aan perspectief. Een mistige toekomst die voor vele boerengezinnen onvoorspelbaar is. Dat raakt ons allemaal, en specifiek voor ons vanuit de Agrarische Bedrijfsverzorging die met haar dienstverlening heel dicht bij haar leden staat. Dicht bij onze leden, agrariërs die generatie op generatie het boerenberoep met passie uitoefenen en er alles aan doen om deze familiebedrijven draaiende te houden.


Wij zijn trots op onze agrarische leden, die grotendeels bestaan uit gedreven en gepassioneerde boeren. Daarom vinden ook wij dat er perspectief moet komen voor onze leden in de land- en tuinbouw. Bent u wel lid of klant, maar onderneemt u niet als veehouder? Support dan met ons mee! Steun boeren door een rode boerenzakdoek aan uw autospiegel te knopen, of hang een boerenzakdoek-vlag uit.

Deel dit bericht